UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ptaki do nikogo nie należą, więc mogą. Zwierzę należy do kogoś kto powinien je nadzorować Jak mogę nie lubić zwierząt skoro sam mam? :)Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo wyraźnie pisałem, że chodzi mi o egoistów i dno mentalne, którzy mają absolutnie gdzieś, że ich pociecha przeszkadza ludziom. Co ciekawe strasznie się tym oburzyłeś. No, ale, jak to mówią - uderz w stół, a nożyce się odezwą… Swoją drogą, skoro piszesz o ptakach, czyja będzie wina, gdy np. papuga wyleci komuś przez okno, wpadnie do wentylacji i uszkodzi np. łopatki wentylatora? Właściciela czy tego, kto "wrednie"zamontował na sklepie wentylację? :)

Stoicki obserwator

Anuluj