UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Typowe dla tego regionu. Oszołom nie opanował tego szrota. Właśnie takie oszolomy powinny jeździć koleją. Gdyby była kolej nadzalewowa można by im konfiskowac auta i zmuszac do jazdy koleja.

turban

Anuluj