UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Typowe dla tego regionu. Oszołom nie opanował tego szrota. Właśnie takie oszolomy powinny jeździć koleją. Gdyby była kolej nadzalewowa można by im konfiskowac auta i zmuszac do jazdy koleja.
turban
Typowe dla tego regionu. Oszołom nie opanował tego szrota. Właśnie takie oszolomy powinny jeździć koleją. Gdyby była kolej nadzalewowa można by im konfiskowac auta i zmuszac do jazdy koleja.
turban