UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako matka trenującego dziecka, życzyłabym sobie, żeby miasto oddało godziny trenerom. Bo może się okazać, że to ostatni wychowankowie Truso na parkiecie. Przy okazji pozdrawiam wszystkich wiceprezydentów. Jak widać miasto zadłużone po uszy, wszystko ucinacie. Szkoda tylko, że nie własne pensje i stołki.
:(