UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To już jest sprzęt na miarę XXI wieku i przyszłościowy, tylko pogratulować. Wiele straży na "zachodzie europy"takiego nie ma.
To już jest sprzęt na miarę XXI wieku i przyszłościowy, tylko pogratulować. Wiele straży na "zachodzie europy"takiego nie ma.