UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ot co - A ja tak coś czułem, bo słyszałem, że niektore to już cnotę tracą w przedszkolu!!!, ach ta Jesica. .nie wińcie Brajanka. bo co mogł zrobic w tym "domu rozpusty".


Anuluj