UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ot co - A ja tak coś czułem, bo słyszałem, że niektore to już cnotę tracą w przedszkolu!!!, ach ta Jesica. .nie wińcie Brajanka. bo co mogł zrobic w tym "domu rozpusty".
@Ot co - A ja tak coś czułem, bo słyszałem, że niektore to już cnotę tracą w przedszkolu!!!, ach ta Jesica. .nie wińcie Brajanka. bo co mogł zrobic w tym "domu rozpusty".