UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Sprawiedliwa polska - Wychodzi rok z haczykiem za kazdą zabitą osobę, czy prawnicy, sędziowie, prokuratorzy nie wstydzą się takich wyrokow. Czy prawo jeszcze dziala, ? czy może juz jest to bezprawie?


Anuluj