UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Sprawiedliwa polska - Wychodzi rok z haczykiem za kazdą zabitą osobę, czy prawnicy, sędziowie, prokuratorzy nie wstydzą się takich wyrokow. Czy prawo jeszcze dziala, ? czy może juz jest to bezprawie?
@Sprawiedliwa polska - Wychodzi rok z haczykiem za kazdą zabitą osobę, czy prawnicy, sędziowie, prokuratorzy nie wstydzą się takich wyrokow. Czy prawo jeszcze dziala, ? czy może juz jest to bezprawie?