UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od wielu miesiecy dzialaja. Za mna ostatnio taki biegl krzyczac ze bilecik mam mu oddac. przeciez k. .. .a to ja zaplacilam. Do cho. .. .y zrobcie cos z nimi. Bedzie mi rozkazywac a policja i straz mandaty daje na nitchmana. Za wyludzaczy sie wezcie a nie kierowcow karzecie. Moze cos jest na rzeczy.


Anuluj