UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha. Znowu Borys? :D Latami na parkingach przy Sądzie Okręgowym i przy UM brał kase od parkujacych w zamian, że popilnuje. Widać wrócił do swojego procederu. Przez lata go nie było widać. W sumie nie wiem czy on powinien odpowiadać karnie. Ten człowiek zdaje się być lekko odchylony od normy.
Kkkkk1