Walczyli całym sercem szkoda że tylko 1 punkt, ale brawo ! Bawlik, Styś i Sedlewski okregowkaKibicO
Walczyli całym sercem szkoda że tylko 1 punkt, ale brawo ! Bawlik, Styś i Sedlewski okregowka