UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@idwedie - O czym ty mażysz? W Polsce problemem jest oddać butelkę szklaną za którą zapłaciło się kaucję a ty mażysz o zwrocie plastikowej.
@idwedie - O czym ty mażysz? W Polsce problemem jest oddać butelkę szklaną za którą zapłaciło się kaucję a ty mażysz o zwrocie plastikowej.