UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@idwedie - O czym ty mażysz? W Polsce problemem jest oddać butelkę szklaną za którą zapłaciło się kaucję a ty mażysz o zwrocie plastikowej.


Anuluj