UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy w końcu w Polsce wprowadzą kaucję na plastikowe butelki PET? W Szwecji i innych krajach każdy zwraca zużyte butelki do sklepów w zamian za zwrot kaucji. A w Polce zużyte butelki lądują w rowie, czy na trawnikach.

idwedie

Anuluj