UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobra inicjatywa lecz czy nie sprawiedliwiej było by pozbierać śmieci na swoim podwórku. Zapewniam że o wiele więcej śmieci jest w obrębie Gęsiej Góry w Elblążkowie. Jak będzie taka akcja piszę się na nią.