UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a co powie rzecznik na to ? "Gdańsk: Pijany policjant zasnął za kierownicą. Grożą mu dwa lata więzienia"? Tylko niech pan nie "nabiera wody w usta"i się wypowie honorowo jak przysięga policjanta tego wymaga.


Anuluj