UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny przykład, że kary nie są na tyle wysokie, żeby miały jakiś wpływ na tych deb*li, którzy lubią narażać innych użytkowników dróg ! Teraz miejmy nadzieję, że kara będzie skuteczna !
Kolejny przykład, że kary nie są na tyle wysokie, żeby miały jakiś wpływ na tych deb*li, którzy lubią narażać innych użytkowników dróg ! Teraz miejmy nadzieję, że kara będzie skuteczna !