UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny przykład, że kary nie są na tyle wysokie, żeby miały jakiś wpływ na tych deb*li, którzy lubią narażać innych użytkowników dróg ! Teraz miejmy nadzieję, że kara będzie skuteczna !


Anuluj