UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniała uroczystość, zresztą świadczą tym tłumy mieszkańców Elbląga, to nieprawdopodobne, że już teraz ponad 100 000 miasto takimi tłumami obchodzi tą uroczystość, wszyscy wyjechali na świat została garstka zapaleńców i urzędników zmuszonych do udziału w tej imprezie, Przykre to