UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Lata 1980 - Rekin na mazurach, Misia II w hangarze, Tetman nie wiem, Wigry poszedł w Polske, Weteran w Nowej Paslece lub Tolkmicku a Ufo w Elblągu.
TM
@Lata 1980 - Rekin na mazurach, Misia II w hangarze, Tetman nie wiem, Wigry poszedł w Polske, Weteran w Nowej Paslece lub Tolkmicku a Ufo w Elblągu.
TM