UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Lata 1980 - Rekin na mazurach, Misia II w hangarze, Tetman nie wiem, Wigry poszedł w Polske, Weteran w Nowej Paslece lub Tolkmicku a Ufo w Elblągu.

TM

Anuluj