UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego nic nie napisali o rozbieraniu elbląskiej starówki, której przewodził p.Kania? Zbyt ładna była i zagrażała uroda gdańskiej? Podobnie ze złomem, czego nie rozkradli rosjanie to to rozebrali polacy!


Anuluj