UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego nic nie napisali o rozbieraniu elbląskiej starówki, której przewodził p.Kania? Zbyt ładna była i zagrażała uroda gdańskiej? Podobnie ze złomem, czego nie rozkradli rosjanie to to rozebrali polacy!
A dlaczego nic nie napisali o rozbieraniu elbląskiej starówki, której przewodził p.Kania? Zbyt ładna była i zagrażała uroda gdańskiej? Podobnie ze złomem, czego nie rozkradli rosjanie to to rozebrali polacy!