UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc8374 - To się nazywa "choroba czerwonych oczu". Mieszanina zawiści, lokajskości i baraniej głupoty: niech inni też mają tak źle jak ja, a co!


Anuluj