UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc8374 - To się nazywa "choroba czerwonych oczu". Mieszanina zawiści, lokajskości i baraniej głupoty: niech inni też mają tak źle jak ja, a co!
@Gosc8374 - To się nazywa "choroba czerwonych oczu". Mieszanina zawiści, lokajskości i baraniej głupoty: niech inni też mają tak źle jak ja, a co!