UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe pojęcie: nielegalne papierosy. Chyba nawet za PRL nie było takiego komunizmu, żeby urzędnicy państwowi kontrolowali skąd ludzie mają papierosy. Kontrolowali i kradli, bo przecież ukradli tym ludziom ich papierosy
yanko43