UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe pojęcie: nielegalne papierosy. Chyba nawet za PRL nie było takiego komunizmu, żeby urzędnicy państwowi kontrolowali skąd ludzie mają papierosy. Kontrolowali i kradli, bo przecież ukradli tym ludziom ich papierosy

yanko43

Anuluj