UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to czekam aż pasjonaci zrobią rekonstrukcję samochodu Komnicka. Aż się prosi o stworzenie jakiegoś parku elbląskiej techniki - lokomotywy Schichau, samochody Komnick, modele statków, a może nawet i rekonstrukcja jakiegoś średniowiecznego statku - przecież nawet w smutnych latach PRL-u dało radę zrobić kogę, która z nie do końca zrozumiałych przyczyn stoi teraz w niewdzięcznej Krynicy Morskiej. .Czy Muzeum lub władze Elbląga o takich rzeczach myślą? To dopiero byłaby atrakcja dla miejscowych i turystów. No dobra, dobra, już schodzę na ziemię - przecież z tym "betonem "mentalnym w UM nie ma szans na jakąkolwiek inicjatywę. ..

Do_pomorskiego

Anuluj