UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pięknie utrzymane pojazdy aż miło patrzeć. Dużo pracy poświęcone by cieszyć oko i przypominać o samochodach z „duszą”. Dobra robota i trzymać tak dalej.
Pięknie utrzymane pojazdy aż miło patrzeć. Dużo pracy poświęcone by cieszyć oko i przypominać o samochodach z „duszą”. Dobra robota i trzymać tak dalej.