UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pięknie utrzymane pojazdy aż miło patrzeć. Dużo pracy poświęcone by cieszyć oko i przypominać o samochodach z „duszą”. Dobra robota i trzymać tak dalej.


Anuluj