UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda Konończuka. .. ale kiedyś w Legii było szkoda Leąnodorskiego. .Tylko szkoda że nikt. nie pamięta że Konończuk władował 2mln zł swoich pieniążków jak Olimpia grała w 1 lidze

sasuad

Anuluj