UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda Konończuka. .. ale kiedyś w Legii było szkoda Leąnodorskiego. .Tylko szkoda że nikt. nie pamięta że Konończuk władował 2mln zł swoich pieniążków jak Olimpia grała w 1 lidze
sasuad
Szkoda Konończuka. .. ale kiedyś w Legii było szkoda Leąnodorskiego. .Tylko szkoda że nikt. nie pamięta że Konończuk władował 2mln zł swoich pieniążków jak Olimpia grała w 1 lidze
sasuad