UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Portelik nie tylko usuwa komentarze, ale je cenzuruje! Oj nieładnie redaktorzy! Znacie coś jak wolność słowa, wypowiedzi?
Portelik nie tylko usuwa komentarze, ale je cenzuruje! Oj nieładnie redaktorzy! Znacie coś jak wolność słowa, wypowiedzi?