UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Braniewa Tolkmicka Krynice czy Pasłęki robią jakieś inwestycje a ich niedawna stolica Eblag pod rzadami wrobla nie potrafi wyremontowac nawet mostku w bazntarnii. Wstyd.
Braniewa Tolkmicka Krynice czy Pasłęki robią jakieś inwestycje a ich niedawna stolica Eblag pod rzadami wrobla nie potrafi wyremontowac nawet mostku w bazntarnii. Wstyd.