UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

P O już wasz czas minął spadajcie. Wasze rządzenie nawet szpitalem nie wychodzi. Przez tyle lat nie potrafiliscie nic zrobić z problem dojazdu do olsztyna bo tam TRZEBA się leczyć. Bo w Elblągu nie ma wszystkich oddziałów. I wy nadal na zdjęciach wstyd.


Anuluj