UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Policja cały czas nie będzie stala na twojej zapyziałej dróżce człowieku, weź się ogarnij!"- ona durniu nie ma stać tylko pracować !!!!! Przyjedź do mnie to ci do udowodnię nieudaczniku !!!! Policja z El. i GE. to nieudacznicy i tyle w temacie !!!


Anuluj