UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej na tych drogach jeździ Nędza Elbkaska, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać jak w za takim się jedzie. Droga robi się wąska i głupieją 😂😂😂
NE
Najlepiej na tych drogach jeździ Nędza Elbkaska, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać jak w za takim się jedzie. Droga robi się wąska i głupieją 😂😂😂
NE