UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej na tych drogach jeździ Nędza Elbkaska, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać jak w za takim się jedzie. Droga robi się wąska i głupieją 😂😂😂

NE

Anuluj