UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie wina tych co sprowadzają te pojazdy tylko tych co dają prawo do poruszania się autami z kierownicą po prawej stronie w Polsce i tych co te prawo egzekwują mimo sprzeczności i nielogiczności. Jak widać policja nawet nie piśnie jakie to jest zagrożenie dla zdrowia i życia na drodze. Odpowiedzcie sobie teraz na pytanie gdzie mają bezpieczeństwo uczestników ruchu ? Za to w statystykach i propagandzie błyszczą.


Anuluj