UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
107 km/h na Nowowiejskiej to podpiął bym pod paragraf usiłowania zabujstwa z premedytacją. Gnój dopiero odebrał prawko i myśli że jest Kubicą.
107 km/h na Nowowiejskiej to podpiął bym pod paragraf usiłowania zabujstwa z premedytacją. Gnój dopiero odebrał prawko i myśli że jest Kubicą.