UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tego co wiem, lekarze w WszZ nie przejda na ten stary oddzial na Żeromskiego, bo nie ma tam diagnostyki i jest to po prostu niebezpieczne dla dzieci. Tam nie bedzie takiek diagnostyki, jaka jest teraz w wojewodzkim. Nie bedzie gastroskopii, diagnostyki neurologicznej czy leczenja cukrzyc.
Matka z Elbląga