UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ta panie ZE zdjęcia PYTAMY dlaczego w Elblągu nie ma wszystkich oddziałów by się leczyć. Obecnie my chorzy jeździmy do olsztyna by sie leczyc. Tego nikt z Was nie widzi. Hipokryzja.
A ta panie ZE zdjęcia PYTAMY dlaczego w Elblągu nie ma wszystkich oddziałów by się leczyć. Obecnie my chorzy jeździmy do olsztyna by sie leczyc. Tego nikt z Was nie widzi. Hipokryzja.