UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ta panie ZE zdjęcia PYTAMY dlaczego w Elblągu nie ma wszystkich oddziałów by się leczyć. Obecnie my chorzy jeździmy do olsztyna by sie leczyc. Tego nikt z Was nie widzi. Hipokryzja.


Anuluj