UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policja to obciach. .. drogowka niewidoczna a auta jeżdżą jak chcą, parkowane gdzie popadnie. Policja kojarzy mi sie dzis ze stróżami pomników lub szarpaniną z homo. .. Dziś nic tylko kraść
Policja to obciach. .. drogowka niewidoczna a auta jeżdżą jak chcą, parkowane gdzie popadnie. Policja kojarzy mi sie dzis ze stróżami pomników lub szarpaniną z homo. .. Dziś nic tylko kraść