UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policja to obciach. .. drogowka niewidoczna a auta jeżdżą jak chcą, parkowane gdzie popadnie. Policja kojarzy mi sie dzis ze stróżami pomników lub szarpaniną z homo. .. Dziś nic tylko kraść


Anuluj