UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super, że ludzie z Elbląga też realizują swoje marzenia i pasje - GRATULACJE i powodzenia. Oby Ci się udało :)trzymam kciuki!
Mieszkaniec Elbląga
Super, że ludzie z Elbląga też realizują swoje marzenia i pasje - GRATULACJE i powodzenia. Oby Ci się udało :)trzymam kciuki!
Mieszkaniec Elbląga