UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego Kordykiewicz w IV lidze strzela na zawołanie (gol i asysta)a w pierwszym zespole nie dostaje nawet minuty ? To było pytanie oczywiście do prezesa, który jak wiadomo ustala skład. PS. Osoba która ściągnęła na A8 takich tuzów jak Styś czy Bawolik powinna dostać dożywotnio zakaz wejścia na stadion.


Anuluj