UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tych pasożytów idzie rocznie ponad 2 miliony zł! Czy widzieliście ich na mieście w patrolach ale pieszo? nieee, śpią w autach, jeżdzą sobie w czasie godzin służbowo i wożą dzieci do szkoły, żony do pracy i po zakupy, oni tylko wożą tyłki w autach, a często w czasie godzin pracy po prostu siedzą sobie w domach, i uwierzcie mi że wiem o tym!!!


Anuluj