UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Anida@12pk - w kojcu sa na chwilę, z nadzieją na poprawe losu. Jak źle trafią po dopcji, to już do us. .anej śmierci
Anida@12pk - w kojcu sa na chwilę, z nadzieją na poprawe losu. Jak źle trafią po dopcji, to już do us. .anej śmierci