UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W ogóle nie żal mi tych pół-mózgów. Pozdrawiam Cię Bartek, tak Ty, który właśnie pisze z dziewczyną od 2 lat, nie widział jej na oczy, nie słyszał jej głosu, bo ona ponoć telefonu nie ma biedaczka, a on wysyła jej co jakiś czas pieniążki na pomoc xDDDD
Gogol