UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
NE(B)raska w natarciu. Wszędzie ich pełno - w Gdańsku i Elblągu, tylko u siebie jakoś ruch mały. Wyróżniają się kompletnie nieprzewidywalną jazdą i są zagrożeniem na drodze.
NE(B)raska w natarciu. Wszędzie ich pełno - w Gdańsku i Elblągu, tylko u siebie jakoś ruch mały. Wyróżniają się kompletnie nieprzewidywalną jazdą i są zagrożeniem na drodze.