UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

NEBraska w natarciu. Wszędzie ich pełno - w Gdańsku i Elblągu, tylko u siebie jakoś ruch mały. Wyróżniają się kompletnie nieprzewidywalną jazdą i są zagrożeniem na drodze.


Anuluj