UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękujemy za wczorajszy koncert w trudnych warunkach :)siedząc i wsłuchując się w muzykę zapomniałam o tym że mam maseczkę na twarzy. Bardzo się cieszę że udało się zorganizować koncert. Nie podobało mi się tylko to że mimo próśb Organizatorów ludzie siadali obok siebie bądź siedzieli bez masek.
jakzawszeeok!