UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękna rzeka, piękna trasa, nie ma co mówić. .ALE DLACZEGO nikt nie opisze problemu jakim są kormorany na tych siedliskach, Są ich tysiące. .ujścia Nogatu (zalesienia )po prawej stronie już niema !!!!15 lat temu tam rosły piękne drzewostany, i bzdura jest tłumaczenie ekologów ze to teren podmokły !! on był zawsze podmokły a mimo tego drzewa tam się miały doskonale. Rok temu jeszcze widziałem tak gniazdo bielika. .już w tym roku go nie ma. .przeniósł się. .bo po co w tym umarłym lesie siedzieć :(. .. .EKOLODZY OPAMIĘTAJCIE SIĘ @@@!!!!. .kormoran na dzień dzisiejszy to szkodnik !!!!

zeglarz

Anuluj