UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trasy rowerowe, ni ma takich z prawdziwego zdarzenia w Elblągu, a co mówić po za miastm są wręcz niebezpieczne, a fekala dalej płyną Wisłą, katastrofa ekologiczna, ponownie, czajka trzsk nie wyciągłął wniosków. .. ..


Anuluj