UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Parkingi zostawcie dla wspólnot mieszkaniowych, bo musza mieć altanki i ogródeczek. Podatnicy chętnie zasponsoruje tym mieszkańcom parking pod domem za free.
Jjrr
Parkingi zostawcie dla wspólnot mieszkaniowych, bo musza mieć altanki i ogródeczek. Podatnicy chętnie zasponsoruje tym mieszkańcom parking pod domem za free.
Jjrr