UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Parkingi zostawcie dla wspólnot mieszkaniowych, bo musza mieć altanki i ogródeczek. Podatnicy chętnie zasponsoruje tym mieszkańcom parking pod domem za free.

Jjrr

Anuluj