UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie oprawa kibiców Legii Warszawa i miejscowej Olimpii z Elbląga ??? Czyżby pińset plus nie dotarło na konta ? Władza sięgnęła do kieszeń ?


Anuluj