UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie oprawa kibiców Legii Warszawa i miejscowej Olimpii z Elbląga ??? Czyżby pińset plus nie dotarło na konta ? Władza sięgnęła do kieszeń ?
A gdzie oprawa kibiców Legii Warszawa i miejscowej Olimpii z Elbląga ??? Czyżby pińset plus nie dotarło na konta ? Władza sięgnęła do kieszeń ?