UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Potworna żenada, że wojsko angażują do takich patriotycznych uroczystości, to urąga godności, żołnierze strzelali z Giermków na plac przed pomnikiem, patrzyć nie mogę na tą parodię tych ludzi w zielonych mundurach !


Anuluj