UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Potworna żenada, że wojsko angażują do takich patriotycznych uroczystości, to urąga godności, żołnierze strzelali z Giermków na plac przed pomnikiem, patrzyć nie mogę na tą parodię tych ludzi w zielonych mundurach !