UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To miej pretensje do handlowców. W tym roku pszenica w skupie jest tańsza jak w zeszłym roku o 10-30 zł na tonie. Zobaczymy czy chleb będzie choć parę groszy tańszy. Drogo jest, bo są nowe podatki, a największą marżę zgarnia handel i pośrednik. Nawet producent ma niedużą marżę.
Zen