UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiem wam tak, kto kupił ziemię w latach 90 za grosze i ma jej dużo ten jest bogaty, kto ma dużo bydła o budynki w miarę nowoczesne zbudowane jeszcze przed wejściem do UE tanim kosztem ten jest bogaty, ale większość gospodarstw w Polsce ma 10-15 ha i oni nie są bogaci. dzisiaj jak ktoś kupuje 1 ha ziemi to musi zapłacić między 40 a 50 tys. zł i siać na tym zboże 20 lat, aby spłacić, dopiero potem ma zysk. Dlatego sytuacja jest zróżnicowana.

Zen

Anuluj