UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że prawo nie działa tak samo w drugą stronę, gdy podmiot skupujący nie zapłaci rolnikowi za zboże to zostaje mu powództwo cywilne. Spółka zoo zwija wtedy żagle i żegnajcie pieniążki. ..

Rolnik

Anuluj