UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że prawo nie działa tak samo w drugą stronę, gdy podmiot skupujący nie zapłaci rolnikowi za zboże to zostaje mu powództwo cywilne. Spółka zoo zwija wtedy żagle i żegnajcie pieniążki. ..
Rolnik
Szkoda, że prawo nie działa tak samo w drugą stronę, gdy podmiot skupujący nie zapłaci rolnikowi za zboże to zostaje mu powództwo cywilne. Spółka zoo zwija wtedy żagle i żegnajcie pieniążki. ..
Rolnik