UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jerzy11 - Proponuję wymienić wszystkie dopłaty jakie otrzymujesz a wtedy ewentualnie podyskutujemy. Byś może przy tej ilości hektarów nie masz takich kokosów, . ale takich maluczkich jest chyba garstka. Poza tym nam w pracy nikt dopłat nie robi a teraz coraz częściej raczej zabierają, bo ze względu na epidemię zbyt dużo zarabiamy - Także nie biadol, że masz tak źle !


Anuluj