UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bym rolnikom w ogóle nie dopłacał, ponieważ chce być do starości zdrowy, ale skoro więcej tych dopłat dostają to będziemy żyć zdecydowanie krócej nie mówiąc już o cierpieniach w przypadkach choroby raka.


Anuluj