UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym rolnikom w ogóle nie dopłacał, ponieważ chce być do starości zdrowy, ale skoro więcej tych dopłat dostają to będziemy żyć zdecydowanie krócej nie mówiąc już o cierpieniach w przypadkach choroby raka.
Ja bym rolnikom w ogóle nie dopłacał, ponieważ chce być do starości zdrowy, ale skoro więcej tych dopłat dostają to będziemy żyć zdecydowanie krócej nie mówiąc już o cierpieniach w przypadkach choroby raka.